Europass

ULUSAL EUROPASS MERKEZİ, 2016 YILI MESLEKİ EĞİTİM HAREKETLİLİĞİ PROJELERİ AÇILIŞ TOPLANTISINA KATILDI

Ulusal Europass Merkezi, 06 Ekim 2016 tarihinde Ankara Ataköşk Otelde düzenlenen Erasmus+ Mesleki Eğitim Hareketliliği Projeleri Açılış Toplantısı’na katıldı.

Erasmus + Programı kapsamında 2016 yılında desteklenmeye hak kazanan Mesleki Eğitim Hareketliliği projelerinin temsilcilerinin katıldığı toplantıda; açılış konuşmalarının ardından proje sahiplerine Türkiye Ulusal Ajansı uzmanları tarafından sözleşme öncesi belgeler, mali yönetim ve denetim, yaygınlaştırma ve görünürlük faaliyetleri, nihai rapor hazırlama ve Mobility Tool + hakkında bilgilendirme sunumları yapıldı. 

 

Toplantıda Mesleki Yeterlilik Kurumu Ulusal Europass Merkezi Proje Asistanı M. Yelda ERDOĞAN, Europass Hareketlilik Belgesi öncelikli olmak üzere Europass Belgeleri hakkında bir sunum yaptı. Europass belgelerinin kullanım alanları hakkında bilgi veren ERDOĞAN, daha sonra Mesleki Eğitim Hareketlilik Projeleri için Hareketlilik Belgesinin Ulusal Ajans Turna Sisteminde ve Ulusal Europass Merkezi Hareketlilik Belgesi Sistemi’nde nasıl oluşturulacağına yönelik ayrıntılı bilgi verdi ve soru-cevap bölümünün ardından sunumunu sonlandırdı.        

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Haber ve duyuruları kaçırmak istemiyorsanız e-posta listemize kaydolmanız yeterli.

EUROPASS

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Ziyabey Caddesi 1420. Sokak No:12 Balgat - Çankaya/ANKARA
  • Telefon: (312) 428 72 11
  • Faks: (312) 428 72 07
Anasayfa tüm haberler ULUSAL EUROPASS MERKEZİ, 2016 YILI MESLEKİ EĞİTİM HAREKETLİLİĞİ PROJELERİ AÇILIŞ TOPLANTISINA KATILDI