Europass

ÇANKIRI KYK ÖĞRENCİLERİYLE BİRLİKTE EUROPASS BİLGİLENDİRME SUNUMU GERÇEKLEŞTİRDİK

Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından faaliyetleri yürütülen Ulusal Europass Merkezi, Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü işbirliği ile 28 Mart 2019 tarihinde Çankırı KYK İl Müdürlüğünde öğrencilerle buluşarak, ‘‘AB Formatında CV Hazırlama ve İş Fırsatlarına’’ erişim konulu Europass ve Europass belgelerinin öneminin vurgulandığı bilgilendirme sunumu gerçekleştirdi.

290319-3

İstihdam edilebilmek ve bunu sürdürülebilir kılmak için beceri, yetenek, faydalı bir kurs ve öğrenilen yabancı dil bilgilerinin elektronik portföyde işverenlere en iyi şekilde sunabilmek adına Europass CV’nin öneminin vurgulandığı etkinlik, Çankırı KYK Öğrencilerinin yoğun ilgisi ile devam etti. Tüm Europass belgelerinin ücretsiz ve gönüllü kullanıma açık şekilde standart formatıyla kullanıcılara kolaylık sağlıyor oluşu öğrencilerin etkinlik boyunca ilgisini çeken konuların başında yer almıştır.

290319-4 290319-5

Son olarak öğrencilere, gelişmelerden ve etkinliklerden haberdar olabilmeleri için Europass sosyal medya hesaplarının takip edilmesi ve sosyal medya çekilişlerine katılım sağlanması hususunda önerilerde bulunularak etkinlik sonlandırıldı.

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Haber ve duyuruları kaçırmak istemiyorsanız e-posta listemize kaydolmanız yeterli.

EUROPASS

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Ziyabey Caddesi 1420. Sokak No:12 Balgat - Çankaya/ANKARA
  • Telefon: (312) 428 72 11
  • Faks: (312) 428 72 07

PAYLAŞIN

Sosyal ağlarda da bizi takibe devam edin!
Anasayfa tüm haberler ÇANKIRI KYK ÖĞRENCİLERİYLE BİRLİKTE EUROPASS BİLGİLENDİRME SUNUMU GERÇEKLEŞTİRDİK
-->