Europass

MESLEKİ YETERLİLİK KURUMU ULUSAL EUROPASS MERKEZİ 3.AKILLI BİNA TEKNOLOJİLERİ FUARINA KATILDI.

Mesleki Yeterlilik Kurumu Ulusal Europass Merkezi, akıllı bina teknolojileri ve elektrik sektörünün üretici, dağıtıcı ve kullanıcılarını bir araya getiren 21-23 Kasım 2019 tarihlerinde Ankara Congresium’da gerçekleştirilen 3. Akıllı Bina Teknolojileri Elektrik Sistemleri Fuarı’na katıldı.  

Günümüzde enformasyon teknolojilerindeki gelişmelerin, bilgi toplumu kavramını ortaya çıkarması sonucunda; eğitimin sürdürülebilir kalkınma için en güçlü araçlardan biri olduğu kabul edilmektedir. Mesleki Yeterlilik Kurumu da eğitimin istihdamla uyumunu güvence altına alarak nitelikli insan kaynağının oluşmasına öncülük etmek için faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu kapsamda, Mesleki Yeterlilik Belgesi ve önemi hakkında fuar katılımcıları bilgilendirildi.

Ayrıca profesyonel tasarımı ve güçlü yapısının yanı sıra uluslararası geçerliliği ve kullanım kolaylığı gibi etkenlerle Avrupa’daki kullanımı hızla yükselmeye devam eden Europass belgeleri hakkında da çok sayıda ziyaretçiye bilgilendirmeler yapıldı. Son olarak Europass ve MYK Bilgilendirme broşürleri ile çeşitli promosyon malzemeleri katılımcılara dağıtıldı.

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Haber ve duyuruları kaçırmak istemiyorsanız e-posta listemize kaydolmanız yeterli.

EUROPASS

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Ziyabey Caddesi 1420. Sokak No:12 Balgat - Çankaya/ANKARA
  • Telefon: (312) 428 72 11
  • Faks: (312) 428 72 07

PAYLAŞIN

Sosyal ağlarda da bizi takibe devam edin!
Anasayfa tüm haberler MESLEKİ YETERLİLİK KURUMU ULUSAL EUROPASS MERKEZİ 3.AKILLI BİNA TEKNOLOJİLERİ FUARINA KATILDI.
-->