Europass

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK ÇEVRİMİÇİ EUROPASS BİLGİLENDİRME SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Ulusal Europass Merkezi, 22 Aralık 2020 tarihinde, Yeditepe Üniversitesi Öğrencilerine yönelik çevrimiçi ‘‘Yeni Europass Platformunun Kullanımı ve Avrupa Fırsatlarına Erişim’’ konulu seminer gerçekleştirdi. Etkinlikte, 1 Temmuz 2020 tarihinde yayına geçen Yeni Europass Platformunun sunduğu hizmetler ve araçlar öğrencilere tanıtıldı.

231220 1

Farklı ve gelişmiş şablonlar ile özgeçmişler, niyet mektupları, e-portfolyolar ve başvurular hazırlayabilme, saklayabilme, paylaşabilme, kayıtlı kullanıcılar için kapsamlı kişisel profil oluşturabilme ve kullanıcılara eğitim ve çalışmayla ilişkili birçok farklı AB araç ve hizmetine tek noktadan erişim sağlayan Yeni Europass hakkında detaylı bilgiler aktarılan etkinlikte katılımcıların soruları yanıtlandı. Ayrıca AB formatında özgeçmiş hazırlanırken dikkat edilmesi gereken hususlar ve kaçınılması gereken yaygın CV hataları konularında katılımcılar bilgilendirildi.

231220 2

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Haber ve duyuruları kaçırmak istemiyorsanız e-posta listemize kaydolmanız yeterli.

EUROPASS

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Ziyabey Caddesi 1420. Sokak No:12 Balgat - Çankaya/ANKARA
  • Telefon: (312) 428 72 11
  • Faks: (312) 428 72 07

PAYLAŞIN

Sosyal ağlarda da bizi takibe devam edin!
Anasayfa tüm haberler YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK ÇEVRİMİÇİ EUROPASS BİLGİLENDİRME SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
-->