Europass

ULUSAL EUROPASS MERKEZİ ORTA AKDENİZ KARİYER FUARINDA

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Koordinasyonunda düzenlenen 2022 Bölgesel Kariyer Fuarları kapsamında “Adana Orta Akdeniz Kariyer Fuarı” 14-15 Mart 2022 tarihlerinde Çukurova Üniversitesi ev sahipliğinde ve 8 üniversitenin paydaşlığı ile Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezinde gerçekleştirildi. Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından faaliyetleri yürütülen Ulusal Europass Merkezi “Yetenek Her Yerde” teması ve “Bu Fuarda Kariyer Var” sloganıyla düzenlenen fuarda, kendisine ayrılan stantta ziyaretçilerin sorularını yanıtlayarak bilgilendirmelerde bulundu.

Ulusal Europass Merkezi; Avrupa’da ve Türkiye’de eğitim ve çalışma hakkında bireylere güvenilir bilgiler sunan, kişilerin iş ve eğitim fırsatlarına erişimlerini kolaylaştırmayı hedefleyen Europass Platformu hakkında detaylı bilgileri katılımcılarla paylaştı. Europass’ın sunduğu dijital araçlar, şeffaflığı sağlayan açıklayıcı belgeler ve özellikle Europass CV ve Niyet Mektubu hazırlama konularında öğrencilere destek sağlandı.

14-15 Mart tarihlerinde sürecek fuar kapsamında Ulusal Europass Merkezi ekibi bilgilendirmelerde bulunmaya devam edecek…

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Haber ve duyuruları kaçırmak istemiyorsanız e-posta listemize kaydolmanız yeterli.

EUROPASS

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Ziyabey Caddesi 1420. Sokak No:12 Balgat - Çankaya/ANKARA
  • Telefon: (312) 428 72 11
  • Faks: (312) 428 72 07

PAYLAŞIN

Sosyal ağlarda da bizi takibe devam edin!
Anasayfa tüm haberler ULUSAL EUROPASS MERKEZİ ORTA AKDENİZ KARİYER FUARINDA
-->