Europass

ULUSAL EUROPASS MERKEZİ ISPARTA KARİYER FUARINDA ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU!

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Koordinasyonunda düzenlenen 2022 Bölgesel Kariyer Fuarları kapsamında “Isparta Güney Fuarı” 18-19 Mart 2022 tarihlerinde Süleyman Demirel Üniversitesi ev sahipliğinde ve Batı Akdeniz bölgesinde bulunan 16 üniversitenin paydaşlığı ile Süleyman Demirel Üniversitesi Doğu yerleşkesinde gerçekleştirildi. Ulusal Europass Merkezi kendisine ayrılan stantta ziyaretçilerin sorularını yanıtlayarak bilgilendirmelerde bulundu.

180322-1

Kariyer yolculuklarına yön vermek isteyen öğrencilere; istihdam edilebilirliklerinin artırılması, iş ve staj imkânlarına erişimlerinin fırsat eşitliği temelinde sağlanması amacıyla; AB çapında iş ve eğitim fırsatlarına erişimlerini kolaylaştıran, herkesin kullanımına açık, ücretsiz ve Türkçe dâhil 29 dilde hizmet sunan ve bir AB girişimi olan Europass Platformu tanıtıldı.

180322-2

18-19 Mart 2022 tarihlerinde sürecek fuar kapsamında, Ulusal Europass Merkezi ayrıca planlanan Kariyer Söyleşileri Programına katılım sağlayarak, tüm öğrenci ve mezunlara yönelik “Avrupa Standardında CV, Niyet Mektubu Hazırlama ve Europass Araçlarıyla Avrupa Fırsatlarına Erişim” konulu bilgilendirme semineri de gerçekleştirdi.

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Haber ve duyuruları kaçırmak istemiyorsanız e-posta listemize kaydolmanız yeterli.

EUROPASS

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Ziyabey Caddesi 1420. Sokak No:12 Balgat - Çankaya/ANKARA
  • Telefon: (312) 428 72 11
  • Faks: (312) 428 72 07

PAYLAŞIN

Sosyal ağlarda da bizi takibe devam edin!
Anasayfa tüm haberler ULUSAL EUROPASS MERKEZİ ISPARTA KARİYER FUARINDA ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU!
-->