Europass

YAYGIN EĞİTİM SERTİFİKA PROGRAMLARINA AİT YENİ EUROPASS SERTİFİKA EKLERİ YAYINLANMIŞTIR.

240322-4

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından TYÇ Seviyesi bulunmayan Yaygın Eğitim Sertifika Programlarına ait hazırlanan Europass Sertifika Ekleri, Europass Sertifika Eki veri tabanına eklenmiştir. 88 Adet Yaygın Eğitim Programı için düzenlenen Sertifika Programlarına ait Europass Sertifika Eklerine aşağıdaki bağlantıdan ulaşılabilmektedir.

https://europass.gov.tr/sertifikaeki/83-europass/sertifika-ekleri/423-meb-yayg-n-egitim-europass-sertifika-ekleri-bu-sertifika-programlar-n-n-seviyeleri-bulunmamaktad-r.html

 240322-3

Europass Sertifika Eki, mesleki sertifika ve yeterlilik belgelerinin ulusal ve uluslararası alanda anlaşılması ve tanınması için düzenlenen belgedir. Sertifikanın kazandır­dığı beceri ve yeterliliklerin anlaşılmasını sağlamak amacıyla kullanılır. Sertifika Eki, asıl ser­tifika beraberinde kullanılır. Asıl sertifi­kanın sağlıklı şekilde değerlendirilmesini ve ilgili makamlar tarafından anlaşılmasını ve tanınma­sını kolaylaştırır.

Europass Sertifika Ekleri tüm Avrupa’da aynı formatta düzen­lenir.

Türkiye’de hazırlanmış tüm Europass Sertifika Ekleri Mesleki Yeterlilik Kurumu Ulusal Europass Merkezi bünyesinde oluşturulan Europass Sertifika Eki Veri Tabanında yayınlanmaktadır.

Aynı kuruluş tarafından düzenlenmiş aynı sertifikaya sahip tüm bireyler, ilgili Sertifika Ekini, Sertifika Eki Veri Tabanından indirerek sertifikanın aslı ile beraber kullanabilirler.

sertifika.europass.gov.tr

Sertifika ekinizi indirmek için sertifika eki veri tabanını ziyaret edin…

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Haber ve duyuruları kaçırmak istemiyorsanız e-posta listemize kaydolmanız yeterli.

EUROPASS

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Ziyabey Caddesi 1420. Sokak No:12 Balgat - Çankaya/ANKARA
  • Telefon: (312) 428 72 11
  • Faks: (312) 428 72 07

PAYLAŞIN

Sosyal ağlarda da bizi takibe devam edin!
Anasayfa tüm haberler YAYGIN EĞİTİM SERTİFİKA PROGRAMLARINA AİT YENİ EUROPASS SERTİFİKA EKLERİ YAYINLANMIŞTIR.
-->