Europass

ULUSAL EUROPASS MERKEZİ, BOLU GENÇLİK MERKEZİ VE ERASMUS + PROJE BİRİMİ ÖĞRENCİ VE STK GÖNÜLLÜLERİNE YÖNELİK ÇEVRİM İÇİ EUROPASS SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRDİ.

Mesleki Yeterlilik Kurumu Ulusal Europass Merkezi tarafından, Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü işbirliği ile 13 Mayıs 2022 tarihinde Bolu Gençlik Merkezi ve Erasmus+ Proje Birimi öğrenci ve STK gönüllülerine yönelik çevrim içi Europass semineri gerçekleştirdi.

130522-1

Etkinlikte öğrencilere ve STK gönüllülerine Europass CV’nin; becerilerini, yeterliliklerini ve deneyimlerini daha iyi bir şekilde ifade etmelerini sağlayan bir araç olduğundan bahsedildi. Ayrıca etkinlikte katılımcılara işveren ve eğitim kurumları tarafından yeterliliklerinin daha kolay anlaşılmasını sağlayan ve yurt dışında bir iş ve kurs başvurusu yaptıklarında aldıkları eğitimleri açıklamalarına destek olan Diploma Eki hakkında bilgiler verildi. Son olarak katılımcılara mülakat teknikleri ve AB genelinde bilgi, hizmet ve destek sağlayan yerel ağların bilgilerini içeren ’’Çevremdeki Avrupa Birliği’’ haritasını nasıl kullanabilecekleri hakkında bilgiler verilerek etkinlik sonlandırıldı.

 

130522-2

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Haber ve duyuruları kaçırmak istemiyorsanız e-posta listemize kaydolmanız yeterli.

EUROPASS

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Ziyabey Caddesi 1420. Sokak No:12 Balgat - Çankaya/ANKARA
  • Telefon: (312) 428 72 11
  • Faks: (312) 428 72 07

PAYLAŞIN

Sosyal ağlarda da bizi takibe devam edin!
Anasayfa tüm haberler ULUSAL EUROPASS MERKEZİ, BOLU GENÇLİK MERKEZİ VE ERASMUS + PROJE BİRİMİ ÖĞRENCİ VE STK GÖNÜLLÜLERİNE YÖNELİK ÇEVRİM İÇİ EUROPASS SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRDİ.
-->