Europass

ULUSAL EUROPASS MERKEZİ ‘‘KAYSERİ DEVLET TEŞVİKLERİ TANITIM GÜNLERİNE’’ KATILDI.

Ulusal Europass Merkezi, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı koordinasyonunda 21-22 Mayıs 2022 tarihleri arasında Kayseri OSB Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen ve gençleri kamu kurumları ile buluşturma amacı taşıyan ‘‘Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri’’ etkinliğine katılım sağladı.

230522-1

‘‘Geleceğin Burada, Devletin Senin Yanında’’ sloganıyla gerçekleştirilen, kamu kurum ve kuruluş temsilcilerinin yer aldığı etkinlikte Ulusal Europass Merkezi stant açarak bilgilendirmelerde bulundu. Hedefini seçmek ve kariyerini planlamak isteyen gençlere; Mesleki Yeterlilik Kurumu faaliyetleri ile Avrupa’da ve Türkiye’de eğitim çalışma hakkında bireylere güvenilir bilgiler sunarak bilgi ve rehberlik sağlamayı hedefleyen Europass Platformu ve araçları hakkında detaylı bilgiler aktarıldı.

230522-2

Ulusal Europass Merkezi standına yoğun ilginin gösterildiği etkinlikte; Europass’ın sunduğu dijital araçlar, şeffaflığı sağlayan açıklayıcı belgeler ve özellikle Europass CV ve Niyet Mektubu hazırlama konularında öğrencilere destek sağlandı.

230522-3

Ulusal Europass Merkezi, “Kayseri Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri” ardından 28-29 Mayıs 2022 tarihlerinde “Samsun Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri” kapsamında gençlerle buluşmaya devam edecek…

230522-4

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Haber ve duyuruları kaçırmak istemiyorsanız e-posta listemize kaydolmanız yeterli.

EUROPASS

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Ziyabey Caddesi 1420. Sokak No:12 Balgat - Çankaya/ANKARA
  • Telefon: (312) 428 72 11
  • Faks: (312) 428 72 07

PAYLAŞIN

Sosyal ağlarda da bizi takibe devam edin!
Anasayfa tüm haberler ULUSAL EUROPASS MERKEZİ ‘‘KAYSERİ DEVLET TEŞVİKLERİ TANITIM GÜNLERİNE’’ KATILDI.
-->