Europass

ULUSAL EUROPASS MERKEZİ SAMSUN DEVLET TEŞVİKLERİ TANITIM GÜNLERİNDE!

Ulusal Europass Merkezi, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından 28-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında Samsun TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen ve gençleri kamu kurumları ile bir araya getirme amacı taşıyan bahar döneminin son ‘‘Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri’’ etkinliğine katılım sağladı.

300522-1

‘‘Geleceğin Burada, Devletin Senin Yanında’’ sloganıyla gerçekleştirilen ve Cumhurbaşkanlığı koordinasyonunda bakanlıklar, bağlı, ilgili ve ilişkili kamu kurum kuruluş temsilcilerinin yer aldığı etkinlikte Ulusal Europass Merkezi stant açarak bilgilendirmelerde bulundu. Hedefini seçmek ve kariyerini planlamak isteyen gençlere; MYK faaliyetleri ile Avrupa’da ve Türkiye’de eğitim çalışma hakkında bireylere güvenilir bilgiler sunarak bilgi ve rehberlik sağlamayı hedefleyen Europass Platformu ve araçları hakkında detaylı bilgiler aktarıldı.

300522-2

Ulusal Europass Merkezi standına iki gün boyunca yoğun ilginin gösterildiği etkinlikte; Europass’ın sunduğu dijital araçlar, şeffaflığı sağlayan açıklayıcı belgeler ve özellikle Europass CV ve Niyet Mektubu hazırlama konularında öğrencilere destek sağlandı.

300522-3

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Haber ve duyuruları kaçırmak istemiyorsanız e-posta listemize kaydolmanız yeterli.

EUROPASS

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Ziyabey Caddesi 1420. Sokak No:12 Balgat - Çankaya/ANKARA
  • Telefon: (312) 428 72 11
  • Faks: (312) 428 72 07

PAYLAŞIN

Sosyal ağlarda da bizi takibe devam edin!
Anasayfa tüm haberler ULUSAL EUROPASS MERKEZİ SAMSUN DEVLET TEŞVİKLERİ TANITIM GÜNLERİNDE!
-->