Europass

ULUSAL EUROPASS MERKEZİ , ’’ERZURUM DEVLET TEŞVİKLERİ TANITIM GÜNLERİ’’NE KATILDI

Ulusal Europass Merkezi, 24-25 Eylül 2022 tarihlerinde Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezinde ’’Erzurum Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri’’ etkinliği programına katılım sağladı. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı koordinasyonunda organize edilen etkinlikte lise ve üniversite öğrencilerine niteliklerini, becerilerini ve yeterliliklerini işverenlere, İK uzmanlarına daha açık sunabilmeleri ve daha kolay anlaşılabilmelerini sağlamak amacıyla Europass Platformu ve araçları hakkında bilgiler verilerek, platformu kullanmaları önerildi.

260922-1

’’Geleceğin Burada, Devletin Senin Yanında’’ sloganıyla düzenlenen ve gençlerle kamu kurumlarını bir araya getirmeyi amaçlayan etkinlikte  Erasmus ve Avrupa Gönüllü Hizmeti başvurularında sıklıkla kullanılan ve büyük öneme sahip olan Europass CV ve Niyet Mektubu hakkında bilgiler verildi.

260922-2

Ulusal Europass Merkezi, ’’Erzurum Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri’’ ardından 1-2 Ekim 2022 tarihlerinde ’’Diyarbakır Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri” kapsamında gençlerle buluşmaya devam edecek.

260922-1

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Haber ve duyuruları kaçırmak istemiyorsanız e-posta listemize kaydolmanız yeterli.

EUROPASS

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Ziyabey Caddesi 1420. Sokak No:12 Balgat - Çankaya/ANKARA
  • Telefon: (312) 428 72 11
  • Faks: (312) 428 72 07

PAYLAŞIN

Sosyal ağlarda da bizi takibe devam edin!
Anasayfa tüm haberler ULUSAL EUROPASS MERKEZİ , ’’ERZURUM DEVLET TEŞVİKLERİ TANITIM GÜNLERİ’’NE KATILDI
-->