Europass

ULUSAL EUROPASS MERKEZİ, ’’DİYARBAKIR DEVLET TEŞVİKLERİ TANITIM GÜNLERİNE’’ KATILDI.

Ulusal Europass Merkezi, 01-02 Ekim 2022 tarihlerinde Diyarbakır’da ‘’Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri’’ programına katılım sağladı. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı koordinasyonunda organize edilen; Cumhurbaşkanlığı ilgili kuruluşları, bakanlıklar, kamu kurum kuruluşlarının yer aldığı fuarda, Europass’ın çevrim içi ve kullanıcı dostu platformu aracılığıyla; iş, eğitim, staj ve gönüllülük başvurularında kullanabilecekleri, diledikleri sayıda Europass CV ve Niyet Mektubu üretebileceklerinden bahsedildi.

031022-5

‘‘Geleceğin Burada, Devletin Senin Yanında’’ sloganıyla düzenlenen ve gençlerle kamu kurumlarını bir araya getirmeyi amaçlayan etkinlikte Sertifika Eki ve Diploma Eki’nin bireylere Avrupa’da iş ve eğitim başvurularında sağladığı olanakların yanında, sertifika ve diplomalarının anlaşılması konusunda yardımcı olduğundan bahsedildi.

031022-6

Ulusal Europass Merkezi, ’’Diyarbakır Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri’’ ardından 8-9 Ekim 2022 tarihlerinde ’’Van Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri” kapsamında gençlerle buluşmaya devam edecek.

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Haber ve duyuruları kaçırmak istemiyorsanız e-posta listemize kaydolmanız yeterli.

EUROPASS

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Ziyabey Caddesi 1420. Sokak No:12 Balgat - Çankaya/ANKARA
  • Telefon: (312) 428 72 11
  • Faks: (312) 428 72 07

PAYLAŞIN

Sosyal ağlarda da bizi takibe devam edin!
Anasayfa tüm haberler ULUSAL EUROPASS MERKEZİ, ’’DİYARBAKIR DEVLET TEŞVİKLERİ TANITIM GÜNLERİNE’’ KATILDI.
-->