Europass

ULUSAL EUROPASS MERKEZİ ‘‘VAN DEVLET TEŞVİKLERİ TANITIM GÜNLERİ’NE‘‘ KATILDI.

Ulusal Europass Merkezi, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı koordinasyonunda 8-9 Ekim 2022 tarihleri arasında Van Expo Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen ve gençleri kamu kurumları ile buluşturma amacı taşıyan ‘‘Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri’’ etkinliğine katılım sağladı.

101022-1

‘‘Geleceğin Burada, Devletin Senin Yanında’’ sloganıyla gerçekleştirilen, kamu kurum ve kuruluş temsilcilerinin yer aldığı etkinlikte Ulusal Europass Merkezi stant açarak bilgilendirmelerde bulundu. Ayrıca etkinlik kapsamında gerçekleştirilen panel programında “AB Formatında CV Hazırlama ve Europass Platformu’nun Sunduğu Dijital İmkânlar” konulu bilgilendirme sunumu gerçekleştirildi.

101022-2

Hedefini seçmek ve kariyerini planlamak isteyen gençlere; MYK faaliyetleri ile Avrupa’da ve Türkiye’de eğitim çalışma hakkında bireylere güvenilir bilgiler sunarak bilgi ve rehberlik sağlamayı hedefleyen Europass Platformu ve araçları hakkında detaylı bilgiler aktarıldı.

101022-3

Ulusal Europass Merkezi standına yoğun ilginin gösterildiği etkinlikte; Europass’ın sunduğu dijital araçlar, şeffaflığı sağlayan açıklayıcı belgeler ve özellikle Europass CV ve Niyet Mektubu hazırlama konularında öğrencilere destek sağlandı.

101022-4

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Haber ve duyuruları kaçırmak istemiyorsanız e-posta listemize kaydolmanız yeterli.

EUROPASS

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Ziyabey Caddesi 1420. Sokak No:12 Balgat - Çankaya/ANKARA
  • Telefon: (312) 428 72 11
  • Faks: (312) 428 72 07

PAYLAŞIN

Sosyal ağlarda da bizi takibe devam edin!
Anasayfa tüm haberler ULUSAL EUROPASS MERKEZİ ‘‘VAN DEVLET TEŞVİKLERİ TANITIM GÜNLERİ’NE‘‘ KATILDI.
-->