Europass

ULUSAL EUROPASS MERKEZİ, YETKİLENDİRİLMİŞ BELGELENDİRME KURULUŞLARINA YÖNELİK İKİ AYRI OTURUM ŞEKLİNDE ÇEVRİM İÇİ EUROPASS SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRDİ.

Ulusal Europass Merkezi, 25 Ocak 2023 tarihinde sınav ve belgelendirme faaliyetlerinin yürütülmesi konusunda akredite olmuş Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşlarına yönelik iki ayrı oturum şeklinde çevrim içi Europass Bilgilendirme semineri gerçekleştirdi. Etkinlikte bireylerin; öğrenim ve kariyerlerini yönetmelerine destek olan ve 30 Avrupa dilinde hizmet veren “Yeni Europass Platformu ve Ulusal Europass Merkezi Faaliyetleri” hakkında bilgiler katılımcılarla paylaşıldı.

Etkinlikte özellikle Avrupa ülkelerinde yaygın bir şekilde kullanılmakta olan mesleki diploma ve sertifika sahiplerine verilebilen, kişiye mahsus olmayan ve farklı ülkelerde edinilen sertifikaların özellikle işveren ve kurumlar tarafından daha kolay anlaşılmasını sağlayan standart bir formata sahip Europass Sertifika Ekleri hakkında bilgiler detaylı bir şekilde katılımcılara aktarıldı.

Katılımcılara Europass’ın sunduğu hizmetlerden, Europass araç ve hizmetlerinin tamamen ücretsiz olduğundan, kişisel verilerin üçüncü kişilerin erişimine kapalı olduğundan ve Europass web tabanlı hizmetleri kullanan bireylerin becerilerini ve yeterliliklerini etkili şekilde sergileyebileceğinden bahsedilerek etkinlik tamamlandı.

Etkinlikte kullanılan sunuma aşağıdaki bağlantıdan erişim sağlayabilirsiniz.

Europass YBK Sunumu

0

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Haber ve duyuruları kaçırmak istemiyorsanız e-posta listemize kaydolmanız yeterli.

EUROPASS

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Ziyabey Caddesi 1420. Sokak No:12 Balgat - Çankaya/ANKARA
  • Telefon: (312) 428 72 11
  • Faks: (312) 428 72 07

PAYLAŞIN

Sosyal ağlarda da bizi takibe devam edin!
Anasayfa tüm haberler ULUSAL EUROPASS MERKEZİ, YETKİLENDİRİLMİŞ BELGELENDİRME KURULUŞLARINA YÖNELİK İKİ AYRI OTURUM ŞEKLİNDE ÇEVRİM İÇİ EUROPASS SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRDİ.
-->