Europass

2021-2023 Yılları Mesleki Ve Teknik Eğitim Diplomalarına Ait Europass Sertifika Eklerinin İngilizce Çevirileri Yayınlanmıştır.

 

Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Diplomalarına ait Europass Sertifika Eklerinin İngilizce çevirileri Europass Sertifika Eki veri tabanına eklenmiştir. 196 Adet Sertifika Ekine aşağıdaki bağlantıdan ulaşılabilmektedir.

060323-15

 

Europass Sertifika Eki, mesleki sertifika ve yeterlilik belgelerinin ulusal ve uluslararası alanda anlaşılması ve tanınması için düzenlenen belgedir. Sertifikanın kazandır­dığı beceri ve yeterliliklerin anlaşılmasını sağlamak amacıyla kullanılır. Sertifika Eki, asıl ser­tifika beraberinde kullanılır. Asıl sertifi­kanın sağlıklı şekilde değerlendirilmesini ve ilgili makamlar tarafından anlaşılmasını ve tanınma­sını kolaylaştırır. Europass Sertifika Ekleri tüm Avrupa’da aynı formatta düzen­lenir.

Türkiye’de hazırlanmış tüm Europass Sertifika Ekleri Mesleki Yeterlilik Kurumu Ulusal Europass Merkezi bünyesinde oluşturulan Europass Sertifika Eki Veri Tabanında yayınlanmaktadır. Aynı kuruluş tarafından düzenlenmiş aynı sertifikaya sahip tüm bireyler, ilgili Sertifika Ekini, Sertifika Eki Veri Tabanından indirerek sertifikanın aslı ile beraber kullanabilirler.

sertifika.europass.gov.tr

Sertifika ekinizi indirmek için sertifika eki veri tabanını ziyaret edin…

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Haber ve duyuruları kaçırmak istemiyorsanız e-posta listemize kaydolmanız yeterli.

EUROPASS

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Ziyabey Caddesi 1420. Sokak No:12 Balgat - Çankaya/ANKARA
  • Telefon: (312) 428 72 11
  • Faks: (312) 428 72 07

PAYLAŞIN

Sosyal ağlarda da bizi takibe devam edin!
Anasayfa tüm haberler 2021-2023 Yılları Mesleki Ve Teknik Eğitim Diplomalarına Ait Europass Sertifika Eklerinin İngilizce Çevirileri Yayınlanmıştır.
-->